top of page

2021 bude skvělý rok!

Jsme 100% připraveni na novou sezónu!

V těchto dnech jezdci Damjan Siriški a Ondra Šenk finalizují podobu partnerských spoluprací a včera jsme na sociálních sítích oznámili jednu velkou pecku - Damjan se stal ambasadorem legendární MTB značky Norco bicycles!

Po mnoha letech spolupráce s tuzemským výrobcem kol Author bikes tedy mění stáj a jeho hlavním bike sponzorem je od teď kanadská perla Norco. Jeho hlavní letošní zbraní bude jedno z nejlepších all-mountain kol na světě - karbonový Norco Sight.

Ondra Šenk prodloužil smlouvu s jeho dosavadním bike sponzorem Qayron bike, což je velmi progresivní česká značka kol a Ondra tak bude letos sedlat zejména trailovou raketu Qayron Carma MKII Trail Q!

Naše kola jsme představili v novém YouTube videu a na sociálních sítích a tyto novinky vzbudily obrovskou vlnu zájmu. Na novou sezónu máme připraveny velké plány, o kterých budeme informovat průběžně. Momentálně intenzivně pracujeme na produkci našich YouTube videí a dalších projektech a neskutečně se těšíme na příchod jara a pravého bikového počasí!

2021 bude legendární!


Comments


bottom of page